Shitet Nissan terrani

Shitet nga: Bekim 10 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 540 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Navara
Shitet Nissan terrani 2.4 4x4 viti i prodhimit 1998 SRS AIRBAG klim. Vetura esht ne gjendje shumë të mirë si dhe në pamje të mbrendshme si dhe të jashtme gumat e reja për komuna ferizaj për më shumë info 044121047 bbbbb
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim