U shit flm mer jep

1 500 EUR

Shitet nga: Toni 24 Sht 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
shitet : nisa micra 1000 bezin-gaz makines sa po ju kan ber sherbime ste freksjoni i ri . vaj filtra . mbyshje kondisjonerit me gaz . makina ne gjendje shum te mir tapiceri dhe llamarin e gatshme per cdo lloj prove. per me shume mund ta shikoni dhe krontolloni te mekaniku juaj i besuar cel:0698693337 cmimi 1500 euro i diskutueshem mundesi ndrimi me makin me te madhe
Leaflet
Në fillim