Nisan micra

2 200 EUR

Shitet nga: Fatjon 28 Tet 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Nisan micra, 1.2 benzine, kambio manuale, viti 2003, ne gjendje perfekte motorrike, motorri me zinxhir, kompjuter bordi, kondicioner AC, pasqyra elektrike, komanda ne timon, abs, airbag, 2 celsa me pult,sensor shiu, shume e paster brenda dhe jashte, tapiceri cope+lekure, letrat deri ne prill 2019
Leaflet
Në fillim