Nissan micra

Shitet nga: Nissan 28 Gush 13:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Okazion!
Shitet nissan micra , viti 2004
215.000 kilometra origjinale me liber sherbimesh dhe 2 celesa
Makina esht ne gjendje te shkelqyer me sherbimet e bera ne kohe
Makina posedon keto opsione : 2 xhama elektrik,kondicioner me klima , komanda ne timon , keyless go etj
Makina esht me letra der ne maj 2020
CMIMI I DISKUTUESHEM!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim