NISSAN MICRA Benzine-Gas L.Renzo 2008 me dogane te paguar

3 400 EUR

Shitet nga: Nissan Sot 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Nissan Micra sapo ardhur nga Italia 1.2 Benzin-Gas (Landi Renzo) me bek montuar dhe certifikuar ne Itali.4 pistona me zinxhir ,viti 2008 me 179900 km,cd player,goma ne gjendje te mire,A/C,abs,tapiceri isofix,mbyllje qendrore me pult,etj.Cmimi i diskutueshem...Nmr kontakti 0688878488.
Leaflet
Në fillim