Super Makine Nisan Micra SPORT

Shitet nga: Publikus 20 Tet 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 750 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Makina eshte me letra per 1 vit.
Modeli SPORT. Modifikuar ne Zvicer nga kompania ELIA. Super gjendje motorrike dhe shume e paster si brenda dhe jashte. Super ekonomike 1.3 benzin
Konsum 4-5 L/100km
Me kondicioner.
Disqe - Parakolp - mbrapakolp - bisht - marmitat SPORT ELIA
E ardhur nga zvicra.

E gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim