Shitet nissan micra 2700€

2 700 LEK

Shitet nga: Vasil 24 Korr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Shitet nissan micra, viti 2007, kambio manuale, me dogane te paguar. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Eshte shume e paster si makine dhe eshte gati vetem per targa.
Cmimi 2700€
Tel 0682399057
Leaflet
Në fillim