Shitet ___ nderrohet benzin gaz

Shitet nga: Gjergji 11 Mar 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet ose nderrohet me makin me 4 porta nissan micra benzin gaz ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike impjanti gazit montuar ne itali i shenuar ne leje te qarkullimit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim