nissan mixra benxi/gaz

2 300 EUR

Shitet nga: andi 22 Tet 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
shitet ose nderrohet nissan micra e vitit 2005 .motor 1.3 benxin gaz letrat deri ne mars 2021. gona 100% te reja . jan nderruar filtra benxine /gazi dhe vaji. makina eshte ne gjendje te mire . 2300 euro i diskutueshem 0684642700
Leaflet
Në fillim