Nissan micra

Shitet nga: Xxxx 16 Sht 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
Shitet nissan micra e 2005 1.2 benzin. Makina ne gjenje shum te mir si motorrike dhe xhenerike. Dy muaj ka ne shqipri.makina esht me letra te prera per 1 vit. Gomat e reja xhama elektrik clima.etj .makina shitet per arsye kalimi ne makin me te madhe.per info kontaktoni.cmimi i diskitueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim