Nissan Micra

3 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO INGROSSO 03 Mar 08:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO INGROSSO
AUTO INGROSSO 🇦🇱 5 300 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 700 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 4 400 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 3 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Nissan Micra 1.3 benzin-gaz
Viti 2009
Kambio manuale
143.213 kilometra me liber servisi
E sapo ardhur nga Italia
Gjendja perfekte
Doganee paguar
Cmimi:3400 euro i diskutueshem
Na vizitoni ne dy pikat tona
Adresa:Autostrada Dr-Tr km8
Tel:0695564550
AUTO INGROSSO
MAKINA TE REJE DHE TE PERDORURA
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA:DURRES-TIRAN Tregoje në hartë
0695564550
AUTO INGROSSO
  Online
0695564550
Leaflet
AUTO INGROSSO
Seat Ibiza 1.2 Benzin 2 200 EUR
Renault Scenic 1.5 Nafte 2 200 EUR
AUTO INGROSSO 🇦🇱 2 900 EUR
Audi A6 7 500 EUR
Në fillim