Nissan Micra benzin+gaz

2 500 EUR

Shitet nga: Gjergji 30 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Shitet ose nderrohet nisan micra ne gjendje shum te mir me letra deri ne shtator 2019 gaz benzin impjanti i montuar ne itali i shenuar dhe ne lejen e qarkullimit
Gjergji
0697825845
Leaflet
Në fillim