Nissan Micra 2005

2 400 EUR

Shitet nga: soni 31 Gush 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
Shitet Nissan micra ne gjendje shume te mire teknike pa asnje problem / viti prodhimit 2005 / motor 1.5 nafte / 190 mij km / sherbimet vaj filtra te sapo bera / kolaudimi dhe siguracioni te bera ne gusht 2020 / Tapiceria eshte shume e paster, nk eshte pire duhan / Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove. Shitet per arsye emigrimi
Leaflet
Në fillim