Nissan Micra 1.5dci

Shitet nga: xhuljo 14 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Micra
nisan micra 1.5nafte dci 5porta hapje mbyllje me gisht me dy celsa shum e paster jasht dhe brenda sherbime te bera ne kohe me dekumenta der ne korrik 2019.abs.airbeg.radio cd tapiceri bezh xhama elektrik
0698825464 cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim