nisan micea 1.3 benzin gas viti 2009

2 800 EUR

Shitet nga: Taulant 16 Sht 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Micra
makina esht ne gjendje te mir motorike ashtu dhe xhenerike
Taulant
0692099918
Leaflet
Në fillim