Shes Makine elektrike NISSAN LEAF 2015

16 200 EUR

Shitet nga: Klajv 17 Tet 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Leaf
Opsione Kryesore:
Kilometrazhi: 90,183 KM
 Kambio automatike
 Airbag ballore dhe anesore
 ESP, ABS, EBD TCS, BAS – Break Assist, TPMS (matje presionit te ajrit ne goma)
 Ajer I kondicionuar automatik bi-zonal
 Sistem drejtimi elektrik
 Dritare elektrike para dhe pas
 Pasqyra elektrike
 Sedilje me veshje stofi
 Sistem Navigimi
 Mbyllje qendrore me komandim ne distance
 Kamera parkimi pas
 Komanda ne timon
 Ndezje START/STOP
 Fenere mjegulle para
 Pilot Automatik (Cruise Control)
 Disqe Alumini
 Karikues portabel
Leaflet
Në fillim