Shes Furgon Elektrik NISSAN Evalia, E-NV200 2015

14 700 EUR

Shitet nga: Klajv 17 Tet 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Leaf
Opsione Kryesore:
 Kambio automatike
 Airbag ballore dhe anesore
 ESP, ABS, EBD TCS, BAS – Break Assist, TPMS (matje presionit te ajrit ne goma)
 Ajer I kondicionuar automatik
 Sistem drejtimi elektrik
 Dritare elektrike
 Pasqyra elektrike
 Sedilje me veshje stofi
 Sistem Navigimi
 Mbyllje qendrore me komandim ne distance
 Kamera parkimi pas
 Komanda ne timon
 Ndezje START/STOP
 Fenere mjegulle para
 Pilot Automatik (Cruise Control)
 Disqe Alumini
 Karikues portable
 7 vende
Leaflet
Në fillim