Shes nisan me karoceri. Okazion!!

3 200 000 LEK

Shitet nga: Edri 08 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kolonjë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Nissan
Modeli
King Cab
Automjeti eshte ne gjendje shume te mire pune! Pa asnje difekt teknik. Motori eshte ne gjendje shume te mire me kilometrat origjinal dhe pa asnje nderhyrje. 2500 kubik motor i thjeshte pa interkuler. Konsumi shume i ulet, rreth 7-8 liter/100km. 4x4 funksionale. Makina eshte shume e mirembajtur si brenda dhe jasht. Ka qendruar gjithmone ne garazhd.
Leaflet
Në fillim