Shitet Nissan almere

2 300 EUR

Shitet nga: Fationi 09 Sht 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Almera
Shitet Nissan almera e 2005 me benzin motor 1.4 ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike me 97000 km te vetat dhe me dokumenta te rregullta e gatshme per cfar do lloj prove. Shitet per arsye mos perdorim. Cmimi I pa diskutushem 2300€
Fationi
0692036367
Leaflet
Në fillim