nissan almera

2 000 000 LEK

Shitet nga: noku 10 Dhj 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Nissan
nisan almera 2.2 naft ne gjendje te mire dhe shum ekonomike letrat te prera deri ne shtator 2018 .
Leaflet
Në fillim