Fier

4 000 EUR

Shitet nga: Aurel 05 Gush 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Shitet mitsubishi shogun sport ne gjendie te mir mekanike dhe xhenerike esht me timon angles esht me lerta deri ne fund te tetorit 2019
Ose nndrrohet me l200 nisan navara.i te njejtit vit prpdhimi tyota pikapa kush esht i interesuar te kontaktoi ne numri 0692321679 ose ne uajzap 00393667472297 cemimi 4000 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim