Mitsubishi space star Automatik

3 999 EUR

Shitet nga: Alush Dje 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Shitet Mitsubishi space-star Automatik 1.8cc benxin+ Gaz impjati sapo hedhur 2 vjet garanci I shenuar dhe ne leje qarkullimi me xhama te Zinje dhe leje perkatse 4 goma te reja letrat per 1 vit me A/C makina shume ekonomike ardhur nga gjermania super gjendje .
Leaflet
Në fillim