Shitet ndrrohet

10 500 EUR

Shitet nga: Enson Mezhika 12 Sht 01:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Makina esht me te gjitha letrat dhe gati per gjdo lloj prove cmimi I diskutueshem
Enson Mezhika
0693606706
Leaflet
Në fillim