Shitet Mitsubishi Pajero Sport

5 300 EUR

Shitet nga: Jonuz 23 Maj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Makina me te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje shume te mire , me kilometra te bera 168000 . Me ajer te kondicionuar kambio manuale dhe tapiceria ne gjendje shume te mire , Motorr 2.5 Nafte . Me dokumenta te paguara deri ne Dhjetor 2017
Leaflet
Në fillim