Mitsubishi Pajero Sport

6 500 LEK

Shitet nga: Algert Kryemadhi 29 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Me gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, e gatçme per çdo lloj prove.
Algert Kryemadhi
+355699535180
Leaflet
Në fillim