Mitsubishi pajero sport 3.2 nafte fulll opsion!!!!

10 500 EUR

11 900 EUR

Shitet nga: Klajdi 26 Sht 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Mitsubishi pajero sport 3.2 nafte automat viti 2008 super full opsion navi me touch origjinal fabrike panoramike xhama te zi origjinal me letra te paguara cmimi 11000€ i diskutueshem ka dhe mundesi ndrrimi
Leaflet
Në fillim