Mitsubishi pajero 3.2 did 2010 automat

9 500 EUR

13 000 EUR

Shitet nga: Pajero 28 Pri 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Makines sapo jan kryer tgjitha sherbimet ferrotat e reja, vaj flitra motorri dhe kamio . 4 amortizator te gjith gominat 2 semiakse kiti rripave 4 gomat e reja dhe 2 baterit makina esht gjendje perfekte .. tapice lekure sedilje me ngrohje dhe levizje pasqyra elektronike Cmimi 9500 i pa diskutueshem
Leaflet
Në fillim