mitsubishi pajero

3 000 EUR

Shitet nga: ardit 06 Pri 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Shkodër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
shitet per aresye mosperdorimi makina te gjitha sherbimet e kryera me se fundmi i eshte nderruar komplet kiti i freksionit makina eshte me letra te rregullta me kondicioner goma te reja motor 2.5 nafte xhama elektrik viti i 1995 makina eshte ne gjendje shume te mire dhe cfardo lloj prove cmimi 3000 mije euro
Në fillim