Mitsubishi viti 2002 perfekte!

5 400 EUR

Shitet nga: Albi 09 Jan 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Ne gjendje shum te mire pune dhe shum e mirembajtur.
Shitet per arsye mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim