Mitsubishi pajero 2.5 turbo

2 500 EUR

Shitet nga: Tur 10 Korr 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me gjitha sherbimet e kryera
Makina eshte e pershtatshme per terene malore
Goma te reja 100%
Makina eshte pa letra
Leaflet
Në fillim