shitet per arsye emigrimi

3 500 EUR

Shitet nga: micubishi pajero 11 Sht 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
makina eshte ne gjendje shum te mir si motorike dhe xhenerike
micubishi pajero
0694731233
Leaflet
Në fillim