Mitsubishi Pajero Sport.2.5 nafte viti 2000

4 700 EUR

Shitet nga: Edison 04 Gush 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Goma 90% pothuajse te reja ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.Sherbime te sapo kryera vaj filtra gomina bateri te re me garanci 2vjet. Makina esht ne gjendje te mir vizuale si jasht dhe brenda eshte e gatshme per cdo lloj prove....
Leaflet
Në fillim