Mitsubish pajero

2 500 EUR

Shitet nga: Mitsubish 21 Sht 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Pajero
Shitet mitsubish pajero motorr 2.5 turbo interkuler krah anglez kamjo automat 4x4 me letra te regullta ,makina esht ne gjendje super te mir si motorrike dhe xhenerike ,shum e paster si jash e brenda makina ska rrjedhjen me te vogel ne motorr 4x4 esht super e fuqishme goma 100% te reja :cmimi/2500€ idiskutushem
Mitsubish
0684200526
Leaflet
Në fillim