Mitsubishi Outlander 2.2 DI-D

12 500 EUR

Shitet nga: PAPI 19 Sht 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Ne gjendje shum te mire. Letra dhe siguracion per nje vit.
Full option. Sallon Lekure.
Mund te nderrohet me ndonje prone te mundshme ne Tirane me marrveshje .
Whatsup +355685754624
PAPI
Leaflet
Në fillim