Okazion 4x4 2007 letrat ne fund te gushtit 2021

5 400 EUR

7 000 EUR

Shitet nga: Erjon Sot 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Mitsubishi OUTLANDER 2007 ,4x4 , 7 vende
Letra te paguara deri ne fund te gushtit 2021!
Ne gjendje xhenerike dhe mekanike eshte perfekte! Kambio manuale 6 marshe . Makina ka 2 celesa dhe dy pal goma dimri me disqe hekuri 16” dhe vere me disqe alumini 18” aktualisht ka te montuara gomat e dimrit.
Ne kategorin SUV eshte makin me konsumin me minimal te karburantit.
Makina shitet 5400€ I padiskutueshem ose nderrohet me makin me te vogel kambio automat plus diferenca.
Leaflet
Në fillim