Mitsubishi outlander 2.4 benzin (gaz)kambio Automa

Shitet nga: poshe Sot 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 330 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Outlander
Makina esht ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me dokumenta dhe targa te regullta kambio autimatike motor 2.4 benzine +gaz : cmimi i diskutushem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim