Mitsubishi Outlander 2.4 Benzi+Gas Automat

5 800 EUR

Shitet nga: Auto_01_Xhevi 16 Tet 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Shite makina e sapo ardhur nga CH ne gjendje shum te mir, 84.400 Km, Sensor parkimi mbas, Benzin+Gas edhe e shenuar ne Leje, Gasi 3 Vjet Garanc, Gomat 90%, e pershtatshme per te gjitha terrenet dhe shum ekonomike, Letrat te paguara deri 08/09/2021
Auto_01_Xhevi
+355674061191
Leaflet
Në fillim