Mitsubishi Outlander Sport 2.0 Benzine

9 000 EUR

Shitet nga: Mitsubishi 01 Dhj 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Mitshubishi 2.0 Benzine
Viti i prodhimit 2012
Targa AB ,Goma te reja , 70 mije KM , Kambio Manuale , Klima , Xhama Elaktrik , 4 Porta
Shume i paster si Brenda dhe Jashe , Nuk ka nevoje per asnje sherbim ,
Motorri behet 100% me gaz .
Cmimi 9000 euro , i diskutueshem
Tel : 0696386177
Mitsubishi
0696386177

WhatsApp:
0696386177
Leaflet
Në fillim