Shitet Mitsubishi Outlander per arsye emigrimi

10 500 EUR

Shitet nga: Flosad Vrapi 17 Shk 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Shitet Mitsubishi Outlander me vitprodhim 2012. Makina eshte blere ne gjermani nga une personalisht dhe e sjell ne shqiperi ne gusht te 2019. Letra te bera per 1 vit.
Makina eshte ne gjendje shume te mire per cdo lloj prove.
Makina eshte ne nje gjrndje perfekte sepse pronari eshte merakli makinash . Goma 18 plus 4 goma rezerv megjith disqe. Nderrim vaj filtra te Mitsubishi ne gjermani. Lloji i kambios eshte automati dhe f1.
Ka kompjuter bordi. Makina mund te komandohet me dy gomat e para 4x4 dhe lock (per debore) . Lloji i makines eshte nj nga makinat me te mira japoneze.
Ngjyre e bardhe tipi SUV.
Drita led. Sensor parkimi mbrapa.
Telefono ne 0693999412
Cmimi 10500
Flosad Vrapi
0696838296
Leaflet
Në fillim