OKAZION PAJERO MONTERO OKAZION

11 750 EUR

Shitet nga: Arlind 13 Gush 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Montero
Pajer9 3.0 Benzin Gaa, kamjo automatike, sallon lekure ngjyre kaf shume i vecant, sedilje elektrike ngrohje gjithashtu, navigator te madh, dvd, bluetooth, 4x4 me zgjedhje manuale, Panorama, pedana etj. Me sherbime te bera gomina se motorrin e kan te pavdekshem.
Makina eshte shume e vecant dhe ka shume prezenc ne rruge. Shitet per arsye largimi.
Leaflet
Në fillim