montero

1 LEK

Shitet nga: Pajero 26 Tet 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Montero
shitet&nderrohet me makine te vogel pajero 2.6 gas benzine.Dokumenta te paguara.Goma te 5 te reja.Motor dhe kamjo te bera nga e para.Boje e re dhe shasia e lyer me boje sere.Impiant gazi i ri.Off road,jeep,audi,mercedes,benz,ford,golf renault,citroen,peugeot,toyota,4x4
Leaflet
Në fillim