Mitsubishi Pajero Montero

12 500 EUR

Shitet nga: Arlind 12 Gush 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
Montero
Mitsubishi Pajero Montero 3.0 Benzin.
Makina eshte shume e vecant ne llojin e saj dhe shume te pakta ne rruge. Cdo sherbim e ka te bere dhe eshte e gatshme per cfaredo lloj prove.
Në fillim