Mitsubishi L400

3 500 EUR

Shitet nga: Redi 18 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L400
Shitet mitsubishi l400 4x4 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike
Me letra te rregullta per nji vit
Eshte 8 vende me letra
Shum e fuqishme
Cmimi pak i diskutushem
Leaflet
Në fillim