Mitsubishi L400

5 500 LEK

Shitet nga: Redi 14 Jan 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L400
Shitet mitsubishi l400 ne gjendje shum te mir goma te reja 4x4 ka dhe bllokazh shum e fuqishme per zona extreme
Leaflet
Në fillim