Mitsubishi L200

5 000 EUR

Shitet nga: Skender Gjorgji 28 Maj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Mitsubishi l200 I mir mbajtur shum mire shitet për arse ekonomike dhe mos pordorimi I shumt shum I paster si breda ashtu dhe jasht timon krahu anglez
Skender Gjorgji
0682968024
Leaflet
Në fillim