Mitsubishi L200 dizel -98

5 000 EUR

Shitet nga: Egli 25 Mar 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 22 480 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Mitsubishi L 200, 177000 km te kryera ne gjendje shume mire motorrike dhe xhenerike, vaj e filtra te ndrruara 175mije km, e gatshme per cdo lloj prove, cmimmi 5000€
Ju lutem vetem bleres serioz, faleminderit
Leaflet
Në fillim