Mirsubishi L200 2001 €5500

5 500 EUR

Shitet nga: Klesti 28 Pri 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Mitsubishi L200 275000 km, ne gjendje shume te mire. Te gjitha sherbimet e kryera me dhe letrat deri ne tetor te 2018
Leaflet
Në fillim