OKAZION - Mitsubishi l200 2.5TD

6 500 EUR

Shitet nga: Avenir 31 Gush 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Përmet
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shes Mitsubishi l200 2.5TD me timon anglez ne gjendje shume te mire mekanike dhe motorike. Me te gjitha sherbimet e bera si jashte dhe brenda vendit (te regjistruara ne librin e sherbimeve).
Per me teper informacion mos hezitoni te me kontaktoni ne numrin e tel: 0674667795
Leaflet
Në fillim