Shitet Mitusbish L200 2003

7 000 EUR

Shitet nga: Romeo 20 Tet 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Makina esht Full per modelin e saj
Super gjendje motorrike dhe xhenerike
Motorri 2.5 Nafte
Mund ta kontrolloni ku te doni
Cmimi 7000€ I diskutueshem
Mundesi nderrimi Me Turan ose Caddy +/- Diferenc
Leaflet
Në fillim