SHITET MITSUBISHI L200 2.5 Naft

6 900 EUR

Shitet nga: Renald 09 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mitsubishi
Modeli
L200
Shitet Mitsubushi L200
Dokumenta deri ne qershor 2018
Viti 2001
Motorr 2.5 Naft 4x4
Makina eshte ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera te katra gomat e reja.
Me dy kondicioner dhe me sob.
Makina eshte full
Tele 0692761389
Leaflet
Në fillim